خدمات ما

نصب انواع دستگاه های صنعتی

شرکت تابلو سازی لودیریا همواره مقدار زیادی از انرژی و زمان خود را در زمینه نصب ادوات صنعتی مختلف صرف نموده است. گروه لودیریا آماده طراحی ، نصب و تعمیر سیستم برقی انواع مختلف ادوات صنعتی شماست.

تغییر و به روز رسانی سیستم های قدیمی

محاسبات و آمار چند ساله اخیر نشان میدهد که همواره سیستم ها و خط تولید های بروز از سود دهی بسیار بالاتری نسبت به سیستم های قدیمی برخوردارند و میتوان مزیت های بیشماری را نسبت به سیستم های قدیمی برای آن برشمرد.شرکت لودیریا با بررسی دقیق و مشاوره قوی در زمینه بروزرسانی به شما کمک میکند تجهیزات خود را به بهترین نحو بروز رسانی نمایید.

طراحی و نصب انواع تابلو های برق صنعتی و خانگی

شرکت تابلو سازی لودیریا با تکیه بر دانش فنی و تجربه چندین ساله خود، همواره در صدد طراحی تابلو برق هایی بر پایه پارامتر های فنی ، به روز و مورد نیاز صنعت بوده و هست. همچنین همواره کوشیده ایم ملاحظات فنی و ایمنی ریز و درشت در زمینه نصب را نیز در نظر داشته باشیم.

دیگر فعالیت های ما

هوشمند سازی و اتوماسیون صنعتی

با توجه به سرعت سر به فلک کشیده صنعت برق ، برکسی پوشیده نیست که برای باقی ماندن در بازار کار, نیاز به همگام شدن با صنعت برق بشدت احساس میشود.گروه لودیریا با داشتن تیم علمی و عملی بسیار قوی در زمینه اتوماسیون صنعتی شما را در انجام این مهم یاری میکند.​

پشتیبانی ، تعمیر و نگهداری خدمات ارائه شده

همواره بر کسی پوشیده نبوده که بخش خیلی مهم یک خرید ، قرارداد و یا همکاری ، بخش خدمات پس از فروش و یا پشتیبانی آن است.چرا که محصول هرچند با کیفیت بدون پشتیبانی و خدمات پس از فروش ارزش خرید آنچنانی نخواهد داشت.گروه لودیریا مفتخر است که تا آخرین لحظه ای که شما قصد استفاده از محصولات ما را دارید ، در کنار شماست.

تعمیر و نگهداری

برندهایی که با ما کار میکنند