فروش عمده خرما جنوب

قیمت فروش خرما به چه صورت است؟

قیمت های خرما بستگی به نوع خرما و مواردی دیگر بستگی دارد. قیمت های خرما های صادراتی معمولا کمی گرانتر از دیگر ارقام خرما می باشد. قیمت عمده فروشی خرما در زمان های مختلف متغیر می باشد و شاخصه هایی وجود دارد که در بازار سبب بر کاهش و افزایش قیمت خرما می گردد.

فروشگاه لودیریا

خرید خرما عمده به صورت اینترنتی و حضوری با حذف واسطه ها، مستقیم از باغات شهرستان های فین و میناب عرضه میشود. این مرکز خرما درجه یک را با قیمت روز و مناسب با قرار دادن در بسته بندی های مناسب و دلخواه مشتریان به فروش میرساند.

خرید  خرما  درجه یک با ارسال مستقیم به سراسر کشور و ثبت سفارش آنلاین با تضمین کیفیت محصول می باشد.در این مرکز به دلیل عمده فروشی محصول و ارسال مستقیم با تاثیر گذاری بر روی قیمت ها با قیمت مناسبی به مشتریان عرضه میگردد.

ارسال محصول با کمترین هزینه

 

هزینه های حمل و نقل و ارسال مرسولات یکی از مهمترین دغدغه های مشتریان و خریداران عمده محسوب میشود.در این شرکت با ایجاد امکان ارسال محصولات از طریق راه های مختلف در کمترین زمان و با کمترین هزینه برای مشتریان به صرفه تر شده است.

محصولات پیش از ارسال برای مشتریان در بسته بندی های مناسب قرار گرفته تا کاملا سالم به آنها تحویل گردد.همچنین امکان ارسال به شهر ها و استان مختلف از جمله تهران، تبریز، اصفهان و دیگر مناطق امکان پذیر میباشد.

سفارش خرید خرما و رطب تازه هرمزگان
مشتریان برای جهت ثبت سفارشات خود و خرید خرما و رطب عمده از این مرکز میتوانند از راه های ارتباطی زیر با مشاور خرید ما در تماس باشید و از قیمت روزخرما و رطب مطلع شوند.