تابلو سازی لودیریا یکی از مجموعه های پیشرفته در حوزه صنعت برق بوده که توانسته است در این راستا فعالیت خود را در سال ۱۳۷۴ آغاز کرده و با اتکا به دانش روز و تخصص کادر مجرب خدمات گوناگونی را به سازمان های دولتی و خصوصی معتبر ارائه نماید. زمینه ی فعالیت این گروه صنعتی مشاوره ، طراحی و ساخت انواع تابلو های برق صنعتی،سینی کابل گالوانیزه و سنسورهای حرارتی و فروش و تجهیز انواع محصولات فشار قوی ، متوسط و ضعیف ، روشنایی و اتوماسیون صنعتی می باشد. هدف این گروه صنعتی بالا بردن سطح کیفی محصولات تولیدی و وارداتی می باشد که به سبب آن موجبات رضایتمندی مشتری را فراهم آورد.

درباره شرکت شهر و ساحل صبا

شرکت شهر و ساحل صبا خدمات مرتبط با مهندسی معماری ، سازه ، تاسیسات برقی و تاسیسات مکانیکی شامل (طراحی , نظارت ، بازرسی و اجرا) از طریق وب سایت در دسترس مشتریان می باشد .

مشتریان می توانند با توجه به نیازشان از طراحی گرفته تا نظارت و اجرا را به متخصصین و مهندسین خبره این مجموعه بسپارند و آسوده خاطر پروژه خود را تحویل بگیرند.

شرکت مهندسی شهر و ساحل صبا دارای پروانه پایه ۱ ارشد از سازمان نظام مهندسی آماده ارایه خدمات به مشتریان گرامی میباشد .

درباره فروش اینترنتی

گروه اینترنتی لودیریا به منظور تسهیل ارایه وخرید کالا و خدمات به صورت آنلاین راه اندازی شده است. این کسب وکار در نظر دارد کالا ها و خدمات مورد نیاز افراد را با تبیین بیشتر خدمات قابل ارایه وکیفیت و قیمت مناسب تر به صورت آنلاین در اختیار مشتریان قرار دهد.

لوازم برق والکترونیک

تابلو برق صنعتی و هوشمند
تابلو برق صنعتی
سیستم های هوشمند
تجهیزات هوشمند

تابلوسازی لودریا

پاور آنالایزر
پاورمیتر
ترموستات
چراغ سیگنال
وسایر محصولات

شهرو ساحل صبا

دکوراسیون داخلی
بازرسی
اجرا
نظارت

فروش کالا
فروشگاه اینترنتی
طراحی،نظارت ،اجرا
شهر و ساحل صبا
تولید و فروش
تابلو سازی لودریا