چشم انداز

گروه اینترنتی لودیریا به منظور تسهیل ارایه وخرید کالا و خدمات به صورت آنلاین راه اندازی شده است. این کسب وکار در نظر دارد کالا ها و خدمات مورد نیاز افراد را با تبیین بیشتر خدمات قابل ارایه وکیفیت و قیمت مناسب تر به صورت آنلاین در اختیار مشتریان قرار دهد. افراد می توانند با مراجعه به وب سایت لودیریا خدمات یا کالاهای موردنظرشان را پیدا, ارزیابی, مقایسه, انتخاب و به صورت آنلاین خرید نموده ، در کنار خرید از خدمات متنوعی بهره مند شوند.

اهداف

گروه اینترنتی لودیریا در حال حاضر تلاش خود را بر روی تامین کالاها و خدمات ذیل متمرکز نموده است و با اتکا به عنایات خداوند متعال و پشتوانه مشتریانش طیف محصولات و خدماتش را در آینده توسعه خواهد داد:

کالاهای هنری و تزیینی دست ساز

خدمات متنوع مهندسی

خدمات پزشکی

ایجاد فروشگاه مجازی برای عموم

محصولات صنایع دستی

افراد علاقمند به محصولات هنری و صنایع دستی می توانند محصولات موردنظرشان را بر روی وب سایت پیدا و با کیفیت و قیمت مناسب خرید نمایند.

همچنین فروشندگان و تولید کنندگان صنایع دستی میتوانند محصولات تولیدی خود را با برند ویژه خودشان عرضه و به فروش برسانند.

خریداران میتوانند طرح و محصول دلخواه خود را یافته و سفارش دهند .

محصولات الکتریکی, الکترونیکی و هوشمند

مشتریان می توانند براحتی محصولات الکتریکی و الکترونیکی و هوشمند مورد نیازشان را از طریق وب سایت جستجو نموده و با اطمینان خاطر آن را به صورت آنلاین خرید نمایند. وب سایت لودیریا همواره تلاش می کند این دسته از محصولات را با حداکثر کیفیت تامین و با حداقل قیمت در اختیار مشتریانش قرار دهد. سفارش محصول دلخواه از جمله خدمات این گروه است .

تابلو سازی لودیریا مجموعه ای از انواع تابلوهای برق صنعتی و هوشمند را متناسب با نیازهای روز افزون مشتریان طراحی و اجرا مینماید.

خدمات پزشکی ،سلامتی و بهداشت

افراد علاقمند به خدمات پزشکی و مرتبط با سلامتی و بهداشت می توانند خدمات و محصولات موردنیازشان را از طریق وب سایت لودیریا جستجو و تامین کنند.

دکتر رویا فیاض متخصص بیماریهای داخلی با ارایه انواع آزمایشات تخصصی آماده ارایه خدمات پزشکی مورد نیاز مراجعین محترم میباشند .

هشدار: تجهیزات مرتبط با سلامتی و بهداشت و پزشکی فقط به مراکز درمانی فروخته می شود.

خدمات فنی و مهندسی

خدمات مرتبط با مهندسی معماری ، سازه ، تاسیسات برقی و تاسیسات مکانیکی شامل (طراحی , نظارت ، بازرسی و اجرا) از طریق وب سایت در دسترس مشتریان می باشد .

مشتریان می توانند با توجه به نیازشان از طراحی گرفته تا نظارت و اجرا را به متخصصین و مهندسین خبره این مجموعه بسپارند و آسوده خاطر پروژه خود را تحویل بگیرند.

شرکت مهندسی شهرو ساحل صبا دارای پروانه پایه ۱ ارشد از سازمان نظام مهندسی آماده ارایه خدمات به مشتریان گرامی میباشد .


جهت طرح سوالات , پیشنهادات و نظرات با گروه اینترنتی می توانید با مهندس محمد آذرفر در تماس باشید:

مدیر گروه اینترنتی لودیریا:

مهندس محمد آذرفر

تلفن پشتیبانی:

۰۷۶۳۲۲۲۶۴۵۸
آدرس جهت مراجعه حضوری:

آدرس: هرمزگان- بندرعباس- میدان شریعتی- ساختمان سپهر- طبقه۲- واحد ۶