بسمه تعالی

گروه اینترنتی لودیریا به منظور تسهیل خرید طیفی از کالاها و خدمات راه اندازی شده است. و کلیه خدمات خود را از طریق وب سایت این شرکت www.lodirya.com  ارائه می نماید.

محصولات و خدمات ارائه شده بر روی  وب سایت

محصولات و خدمات ارائه شده توسط لودیریا به محصولات و خدمات گروه خاصی محدود نخواهد شد. بلکه این گروه تلاش می کند حرکت خود را به سمت ارائه طیف متنوعی از محصولات و خدمات که عامه مردم به آنها نیاز خواهند داشت ادامه  دهد. از جمله این محصولات  صنایع دستی و هنری, الکتریکی و الکترونیکی, خدمات فنی و مهندسی, سلامتی و بهداشت و تجهیزات پزشکی غیرخانگی( “ هشدار: تجهیزات مرتبط با سلامتی و بهداشت و پزشکی فقط به مراکز درمانی فروخته می شود. “) می باشد که با توجه به روند بازار در آینده ای نزدیک به گروه های بیشتری بسط پیدا خواهد کرد.

شرایط مرجوع کردن کالاها یا خدمات خریداری شده از وب سایت

تمام خدمات و کالاهای ارائه شده بر روی وب سایت لودیریا با محور قرار دادن رضایت مشتریان سازماندهی می شوند. به همین دلیل این وب سایت به رضایت مشتریان خود اهمیت می دهد و همواره تلاش می کند خدمات و محصولاتش را با حداکثر کیفیت به خریداران ارائه نماید. به هر حال چنانچه مشتری بنا به دلایل مشخصی از کیفیت محصولات یا خدمات ارائه شده راضی نباشد یا اینکه محصول یا خدمات دریافتی مطابق با محصول یا خدمات قرار  گرفته بر روی وب سایت نباشد . مشتری می تواند حداکثر ظرف ۴۸ ساعت پس از دریافت محصول یا خدمت مورد نظر عدم رضایت خود را به واحد پشتیبانی ارسال نماید . و با اخذ راهنمایی دریافت شده از واحد پشتیبانی کالا یا خدمت خریداری شده را مرجوع نماید.

حریم خصوصی

وب سایت لودیریا  همواره خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی تمامی افرادی که از وب سایت بازدید می کنند یا کالا یا خدماتی از این وب سایت سفارش می دهند می داند. به همین جهت تمامی داده های  بازدیدکنندگان و مشتریان که به هر نحوی داده ها یا اطلاعات شخصی خود را  از جمله ایمیل, آدرس و  شماره تماس  در اختیار این وب سایت قرار می دهند جزو حریم خصوصی آنها می داند و آن را در اختیار غیر و اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. بنابراین تمامی افراد براحتی و با آسودگی خاطر می توانند فرایند خرید خود را تکمیل و محصول یا خدمات موردنظرشان را دریافت نمایند.

امنیت

یکی از دغدغه های مشتریان هنگام خرید از کسب و کارهای آنلاین تامین امنیت انتقال داده ها می باشد. وب سایت لودیریا برای انتقال امنیت داده های تمامی کابرانش از پروتکل امنیتی SSL  استفاده می کند. این پروتکل سبب می شود داده های مشتریان در فضای امنیتی تبادل شود.

مالکیت معنوی

مالکیت مادی و معنوی تمامی محتواهایی که بر روی وب سایت لودیریا قرار می گیرد متعلق به این وب سایت می باشد. چنانچه شخصی بخواهد از محتوایی کپی برداری نماید نشر محتوای مذکور با ذکر ” منبع: لودیریا” بلامانع می باشد و در غیر اینصورت این کسب و کار نشر محتوای مذکور را غیرمجاز شناسایی و حق پیگیری آن در مراجع ذیصلاح برای خود محفوظ می دارد.