تابلوسازی لودیریا

تابلوسازی لودیریا, مرکز تخصصی تولید تابلوهای برق صنعتی.

واحد تولیدی تابلوسازی لودیریا, زیر مجموعه ” گروه تجاری لودیریا” می‌باشد. این مرکز تخصصی طراحی, تولید و تعمیرات تابلوهای برق صنعتی و هوشمند, در  مرکز استان هرمزگان, شهر بندرعباس قرار دارد. این مجموعه  با قریب به دو دهه فعالیت توانسته بخش اعظمی از نیازهای بازار هدف را  تامین نماید.

اهداف  

تابلوسازی لودیریا با هدف طراحی, تولید و تعمیرات تابلوهای برق صنعتی و هوشمند با بهره‌گیری از دانش فنی روز راه‌اندازی شده, امید است با اتکال به خداوند متعال و مشتریان بتواند گام‌های بزرگتری بردارد و به نیازهای مشتریان پاسخ مناسبی بدهد.

خدمات 

واحدی تولیدی تابلوسازی لودیریا در حال حاضر انواع تابلوهای برق صنعتی و هوشمند, در ابعاد سفارشی مشتریان را طراحی و تولید می‌کند. در حال حاضر خدمات این مجموعه بر روی دو بخش متمرکز است.

♦ بخش طراحی و تولید

♦ بخش تعمیرات

طراحی و تولید

عمده فعالیت این مجموعه بر روی طراحی و تولید متمرکز است.

سفارش مشتریان پس از پردازش به بخش طراحی ارجاع داده می‌شود. این بخش, طراحی سفارشات را در نهایت دقت و با اعمال آخرین تکنیک‌ها انجام می‌دهد. سفارش مشتریان پس از تکمیل طرح سفارش به بخش تولید ارسال می‌شوند. بخش تولید, پس از دریافت طرح اقدام به تولید سفارشات طبق طرح دریافتی و مطابق با آخرین دانش فنی و تکنولوژی روز می‌کند.

تعمیرات

از آنجایی که نیاز بخشی از بازار هدف ” تعمیر و ارتقاء” تابلوهای موجود می‌باشد. این واحد تولیدی اقدام به راه‌اندازی بخش ” تعمیرات” کرده است. سفارشات تعمیرات, پس از پردازش به واحد تعمیرات ارجاع و واحد تعمیرات پس از دریافت سفارشات به تعمیرات فنی  اقدام می‌نماید.

مشتریان

قریب به دو دهه است؛ این مجموعه تلاش می‌کند خدمات با کیفیتی  به کارگاههای تولیدی, کارخانجات, واحدها تجاری و تولیدی بزرگ, متوسط و کوچک در استان  وشهرستان بندرعباس ارائه بدهد.

 

نمونه کارها و پروژهای موفق

برخی از نمونه کارها و پروژه‌های موفق واحد تولیدی تابلوی سازی صنعتی و هوشمند لودیریا.

مدیر موفق

 محمد آذرفر در حال حاضر مدیرعامل گروه تجاری لودیریا, مدیرعامل شرکت فنی و مهندسی شهر و ساحل صبا , مدیر واحد تولیدی قارچ لودیریا و مدیر واحد تولیدی تابلوسازی لودیریا می‌باشد. 

محصولات پیش ساخته و آماده

در راستای تامین و پاسخ به نیازهای بخشی از بازار هدفمان اقدام به تولید و فروش تابلوهای برق صنعتی و هوشمند کرده‌ایم. تابلوهای تولیدی در حال حاضر در ابعاد مختلف برای فروش در دسترس مشتریان عزیز قرار دارد. می‌توانید به صورت آفلاین یا آنلاین به خرید تابلو مورد نظرتان اقدام نمائید. جهت خرید آنلاین بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برای مشاهده و خرید محصولات پیش ساخته کلیک کنید

جهت خرید و سفارش حضوری با شماره تماس‌های ذیل تماس حاصل فرمائید.

راههای ارتباطی 

دفتر مرکزی: بندرعباس- میدان شریعتی(شاه حسینی)- ساختمان سپهر-طبقه ۲- واحد۶

۰۷۶۳۲۲۲۶۴۵۸ – ۰۹۱۷۳۶۱۳۳۲۶

واحد تولیدی: بندرعباس- تازیان- ابتدای روستای شهرو- خیابان مرغداری