فروش عمده لیمو جنوب

خرید لیمو ترش عمده درجه یک

 به صورت بسته بندی شده و فله ای در بازار مرکبات ایران بدون واسطه انجام میگردد. خرید لیمو ترش عمده به صورت مستقیم از باغات استان هرمزگان با قیمت روز ارائه میگردد.

عرضه لیمو ترش درجه یک از اوایل تیر ماه شروع شده و تا اواسط آبان ماه ادامه می یابد و در مرکز های مختلف خرید فروش آن صورت میگیرد

فروشگاه لودیریا

خرید لیمو ترش عمده به صورت اینترنتی و حضوری با حذف واسطه ها، مستقیم از باغات شهرستان های رودان و میناب عرضه میشود. این مرکز لیمو ترش درجه یک را با قیمت روز و مناسب با قرار دادن در بسته بندی های مناسب و دلخواه مشتریان به فروش میرساند.

خرید فروش لیمو ترش درجه یک و درجه دو برای آبگیری با ارسال مستقیم به سراسر کشور و ثبت سفارش آنلاین با تضمین کیفیت محصول می باشد. در این مرکز به دلیل عمده فروشی محصول و ارسال مستقیم با تاثیر گذاری بر روی قیمت ها با قیمت مناسبی به مشتریان عرضه میگردد.

لیمو ترش معمولا در بسته بندی های کارتونی، سبدی و تور ها قرار میگیرند، بسته بندی های کارتونی به طور معمول برای لیمو ترش های درجه و صادراتی استفاده می شود. استفاده از سبد ها اکثرا برای مصرف داخلی می باشد و تور ها برای انواع لیمو ترش های درجه یک و آبگیری طراحی شده و مناسب می باشد.

سفارش خرید لیمو ترش مشتریان برای جهت ثبت سفارشات خود و خرید لیمو ترش عمده از این مرکز میتوانند از راه های ارتباطی زیر با مشاور خرید ما در تماس باشید و از قیمت روز لیمو ترش و اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید مستقیم از این مرکز مطلع شوند.