بلاگ, صنایع دستی

اجازه بده مخاطبانت تو را بشناسند

این حرف Donna Maria هست و البته ما هم تا حدی باهاش موافق هستیم که وقتی یک کسب‌وکار تا حد قابل‌قبولی رشد می‌کند، مخاطبانش دوست دارند با کسی که پشت آن کسب و کار قرار دارد یا سارنده‌ی آن محصولات آشنا شوند و تا حدی او را بشناسند.

او می‌گوید: کارآفرینان محصولات دست‌ساز در موقعیت ویژه‌ای قرار دارند. آنها محصولاتی را می‌فروشند که خودشان می‌سازند. و از یک جایی به بعد، ممکن است برند کسب‌وکار و برند شخصی‌شان با هم ادغام شوند.

وقتی مشتریان، دست‌سازهای ما را می‌خرند چه بخواهیم چه نخواهیم آنها مستقیما با شخص ما در ارتباط هستند و گویی در محصولات دستی که از ما می‌خرند به طریقی خودِ ما را می‌بینند.

خوب بهتر است از این مزیت استفاده کنیم و وقتی برای محصولات دستی‌مان بازاریابی می‌کنیم – با کارهایی مثل به اشتراک‌گذاری عکس‌هایی از خودمان یا فیلم‌هایی از اوقاتی که مشغول درست کردن دست‌سازهایمان هستیم – اجازه بدهیم خودمان را هم تا جایی که خودمان با آن راحت هستیم بشناسند و  فضای شخصی‌مان را هم در کنار محصولات دستی‌مان تجربه کنند.

البته Donna Maria تاکید می‌کند که این یک روند مستمر و زمان‌بر است و باید در این مسیر صبور باشید و تمرین کنید، یاد بگیرید، و به طور مداوم خودتان را ارزیابی کنید تا بتوانید به یک تعادل درستی بین برند شخصی و برند کسب‌وکارتان برسید.